Treningi piłkarskie dla dzieci

Wszyscy rodzice jacy zauważą pasję dzieci do grania w piłkę nożną mają dzięki nam okazję zapisać je na profesjonalnie prowadzone treningi piłkarskie dla dzieci.

Dzięki Polskiej Szkole Futbolu można wyrobić a młodych ludziach prawdziwą pasję do sportu a także silną osobowość i zdrowego ducha rywalizacji.

Jeśli zdecydujemy się na ofertę jaką proponuje szkółka piłkarska warto też wykonać badania lekarskie aby wykluczyć wszelkie ewentualne przeciwwskazania do uprawiania tej dyscypliny. Można się zgłaszać do przychodni sportowych lub do lekarza Medycyny Sportowej. W ten sposób można szybko zaopatrzyć się w Sportową Kartę Zawodniczą. Na niej co pół roku wpisywane będą wizyty kontrolne. Same badania polegają na analizie moczy i krwi. Wykonuje się też ewentualnie EKG.

Podczas treningów, które odbywają się w zespołach 15 osób na jednego trenera uczy się techniki gry w piłkę wg systemu szkolenia PSF. Głównym założeniem jest tu wychowywanie poprzez futbol, nauczanie właściwego żywienia, a także troska o psychologiczną i fizyczną sferę młodego zawodnika.