Pierwsze ligowe zwycięstwo!

Rocznik 2006
Huragan II Wołomin 1:3 Polska Szkoła Futbolu

W sobotnie popołudnie pierwszy raz w historii w rozgrywkach MZPN rozegrali mecz chłopcy z rocznika 2006 i młodsi rywalizując w lidze okręgowej D1. Pierwsze spotkanie przyszło nam rozegrać na wyjeździe w Wołominie z tamtejszym Huraganem. Mecz rozpoczęliśmy zachowawczo, przez kilka pierwszych minut piłka utknęła w bocznym sektorze. Następnie przejęliśmy inicjatywę i wpakowaliśmy dwukrotnie piłkę do siatki przeciwnika. Początek drugiej połowy to chwilowe przyśnięcie w formacji obronnej i strata bramki. Co cieszy nie wpłynęło to kompletnie na sposób naszej gry i szybko strzeliliśmy kolejną bramkę po wspaniałej akcji braci Sarniaków. Później próbowaliśmy jeszcze kilkakrotnie – niestety zabrakło milimetrów. Co istotne, po końcowym gwizdku mogliśmy się cieszyć z pierwszego w historii zwycięstwa w rozgrywkach ligowych MZPN.

Bramki:
Sobierski
K.Sarniak
B.Sarniak

Skład: Pszczółkowski(Lewandowski) – Piskorski,Grzywacz,Wiśniewski,Kowalczyk(Trzeciak) – Guzek(Dobkowski),K.Sarniak(B.Sarniak),
Sobierski(Kiciński) – Figiel(Magiera)

 

 

Rocznik 2009
Turbo Academy 10:0 Polska Szkoła Futbolu

W niedzielę pierwsze kroki w rozgrywkach ligowych stawiali zawodnicy rocznik 2009 w lidze okręgowej E2. Spotkanie było rozgrywane również na wyjeździe na warszawskich Bielanach. Przeciwnikiem był bardzo mocny zespół Turbo Academy. O ile w pierwszych dwóch kwartach spotkanie było wyrównane, o tyle kolejnych dwóch worek z golami został rozwiązany. Nasi zawodnicy dzielnie walczyli do samego końca, za co ogromne brawa. Miejmy nadzieję że w kolejnych spotkaniach będzie tylko lepiej.

Skład: Szczęch,Wojda,Parafiniuk.Kurek,Wawryło,Jakima,Bułaj,Krzysztofowicz,Przybysz, Amanowicz