PSF CUP 2019 zakończony !

PSF CUP 2019 już za nami !

Podczas weekendu 19-20.01.2019r. został rozegrany halowy turniej piłki nożnej PSF CUP 2019. W turnieju wzięły udział łącznie 32 drużyny z całego Województwa Mazowieckiego, które rywalizowały ze sobą w czterech kategoriach wiekowych. Wszystkie drużyny rozegrały 7 spotkań.

 

ROCZNIK 2012

W sobotni poranek rywalizowały ze sobą najmłodsze Skrzaty – rocznik 2012 i młodsi. W tym turnieju pierwszorzędnym celem była dobra zabawa oraz nauka gry w piłkę nożną. Dla większości zawodników był to pierwszy występ na tak dużej imprezie jakim jest turniej piłkarski. Chłopcy dzielnie rywalizowali ze sobą na boisku,a także po za nim, grając w piłkarzyki. Każdy uczestnik tego dnia był zwycięzcą, zawodnicy oraz Trenerzy otrzymali złoty medal oraz dyplom za uczestnictwo w turnieju.

Drużyny biorące udział:
– POLSKA SZKOŁA FUTBOLU
Polska Akademia Piłkarska
Korona Ostrołęka
Akademia Piłkarska MKS Polonia Warszawa
BKS „7” Warszawa
Akademia Legionovii Legionowo I
Akademia Legionovii Legionowo II
Akademia Piłkarska GOOL

 

ROCZNIK 2006

W sobotnie popołudnie rywalizowali ze sobą najstarsi uczestnicy PSF CUP 2019. Turniej zdecydowanie zdominowali zawodnicy OKS Otwock, którzy wygrali wszystkie 7 spotkań w turnieju. O dwa niższe stopnie podium walka trwała do ostatnich minut. W efekcie zwycięsko z tej walki wyszła drużyna Polskiej Szkoły Futbolu II oraz Orlęta Mroków. Pierwsze trzy zespoły otrzymały puchary oraz medale.

Klasyfikacja końcowa:
1. OKS Otwock 2006
2. POLSKA SZKOŁA FUTBOLU II
3. UKS Orlęta Mroków 2006/2007
4. GKS Świt Warszawa 2005/6
5. POLSKA SZKOŁA FUTBOLU I
6. Varsovia
7. APRS FERAJNA
8. TKS Bóbr Tłuszcz

NAJLEPSZY BRAMKARZ – BARTOSZ LEWANDOWSKI (PSF I)

NAJLEPSZY ZAWODNIK – KRZYSZTOF ZBOROWSKI (ORLĘTA MROKÓW)

KRÓL STRZELCÓW – BARTOSZ KUJAWSKI 14 bramek (OKS OTWOCK)

ROCZNIK 2010

Od wczesnych godzin porannych w niedzielę zawodnicy z rocznika 2010 dzielnie rywalizowali o zwycięstwo w turnieju PSF CUP 2019. Turniej zdominowała drużyna z podwarszawskich Marek – tamtejsza Marcovia zajęła dwa pierwsze miejsce, warto dodać że w bezpośrednim spotkaniu „drugi garnitur” pokonał pierwszy i zapewnił sobie zwycięstwo w turnieju. Na najniższym stopniu podium stanął zespół Legionovi Legionowo. Pierwsze trzy zespoły otrzymały puchary oraz medale. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz vouchery zniżkowe na zakupy w sklepie i gadżety od Zgoda FC

Klasyfikacja Końcowa:
1. Akademia Piłkarska Marcovia – Marki II
2. Akademia Piłkarska Marcovia – Marki I
3. Akademia Legionovii Legionowo
4. Varsovia
5. Polska Szkoła Futbolu II
6. Akademia Piłkarska ZINA
7. APRS Ferajna
8. Polska Szkoła Futbolu I

NAJLEPSZY BRAMKARZ – Wiktor Wiśniewski (Legionovia)

NAJLEPSZY ZAWODNIK – Tymon Płoszka (Marcovia I)

KRÓL STRZELCÓW – Szymon Rybczyński – 12 bramek (MARCOVIA I)

 

ROCZNIK 2009

W niedzielne popołudnie, jako ostatni do rywalizacji w PSF CUP 2019 przystąpili chłopcy urodzeni w 2009 roku i młodsi. Poziom turnieju był bardzo wysoki. Spotkania w ostatniej kolejce zadecydowały o kolejności końcowej turnieju. Puchar za pierwsze miejsce trafił w ręce zawodników z Nowego Dworu Mazowieckiego. Walkę o 2 miejsce w turnieju stoczyła drużyna gospodarzy oraz Varsovia. W ostatecznym rozrachunku remis w tym meczu, był korzystniejszy z racji lepszego bilansu bramkowego dla drużyny Varsovii i to oni odebrali puchar za drugie miejsce. Na najniższym stopniu podium stanął zespół Polskiej Szkoły Futbolu II. Pierwsze trzy zespoły otrzymały puchary oraz medale. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz vouchery zniżkowe na zakupy w sklepie i gadżety od Zgoda FC

Klasyfikacja Końcowa:
1. MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2. Varsovia
3. POLSKA SZKOŁA FUTBOLU II
4. Balkan Team rocznik 2009 / 2010 I
5. Akademia Piłkarska GOOL
6. APRS Ferajna
7. Balkan Team rocznik 2009 / 2010
8. POLSKA SZKOŁA FUTBOLU I

NAJLEPSZY BRAMKARZ – Damian Grzelak (MKS ŚWIT Nowy Dwór Maz.)

NAJLEPSZY ZAWODNIK – Krzysztof Wojda (POLSKA SZKOŁA FUTBOLU II)

KRÓL STRZELCÓW – Kuba Plewka 10 bramek (MKS ŚWIT Nowy Dwór Maz.)

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z turnieju w linku poniżej:

PSF CUP 2019 ZIMA