Nowa szkoła futbolu w Warszawie

Firma GIFT STAR i Pro-USB zakłada i staje się sponsorem głównym Polskiej Szkoły Futbolu w Warszawie. Nasza strategia marketingowa to także sponsoring w sporcie. Od lat wspieramy szkolenie dzieci i młodzieży w piłce nożnej , a teraz chcemy sami wyjść z inicjatywą powołania do życia Polskiej Szkoły Futbolu – mówi Piotr Zieliński – właściciel firmy GIFT STAR i Pro-USB – pomysłodawca PSF.

 

Każdy rodzic wie, jak ciężko jest podjąć decyzję o wyborze drogi treningu dla swojego dziecka. System szkoleniowy w Polsce nie jest jeszcze w pełni dopracowany i tak rozwinięty jak w Holandii, Hiszpanii czy Niemczech. Brak funduszy i doświadczonej kadry trenerskiej oraz systemu szkoleń młodych piłkarzy to bolączka polskiego futbolu. Rodzic i dziecko postawieni w takiej sytuacji nie do końca wiedzą, co będzie dla nich najlepsze i w jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną. Powstanie PSF to efekt połączenia myśli trenerskiej i organizacyjnej. Doświadczenie ludzi, którzy zdecydowali się na otwarcie PSF w pracy szkoleniowej z dziećmi pozwala każdemu rodzicowi być przekonanym, że jego pociecha jest na właściwej ścieżce kariery sportowej.
Zapraszamy także wszystkie inne firmy z naszej branży reklamowej do poparcia naszej inicjatywy oraz zapraszamy do nawiązania z nami współpracy odnośnie sponsoringu PSF. Więcej informacji na www.psf.waw.pl

 

Źródło:

http://giftsjournal.pl/aktualnosc/478-gift-star-i-pro-usb-tworza-polska-szkole-futbolu